KaleVinç hizmet vermeye devam ediyor. Ege’nin ihtiyaci olan vinç hizmetlerinde müşteri memnuniyetini ön planda tutup, maddiyati düşünmeyen firmamız bu vizyonla hizmet vermeye devam etmektedir. Hizmetlerimiz kesintisiz devam ediyor. 7 gün 24 saat bayram tatil demeden müşterilerimizin yanındayız.

Kale Vinç Hizmetleri Olarak 20 Yılı Aşkın Süredir Sektörde Başarılı Bir Şekilde Hizmet Verdik. Prensipli Çalışarak Güler Yüzlü, Cana Yakın Personeller ile Yoluna Devam Firmamız Her Zaman En Iyi Hizmeti Müşterilerine Sunmaya Çalışmıştır.

Firmamızın Vermiş Olduğu Hizmetler Arasında; Dış Cephe Temizliği, Enerji Nakil Hatları Bakım, Aydınlatma Direkleri Montaj, Bakım, Alüminyum Ve Kompazit Montajı, Televizyon, Dizi, Kamera Çekimleri, Cam Yıkama, Bakım, Montaj, Bina Cephe Izolasyon Işleri, Enerji Santral Çalışmaları, Bina Cephe Boyama, Baca Bakımı Ve Montajı, Dere, Pimaş Boru, Oluk Montajı, Köprü Altı Çalışmaları, Tabela, Branda, Vinil, Harf Montajı Gibi Pek Çok Farklı Işler için vinç kiralama Yapmaktayız. Tüm Bu Işleri Kaliteli Ve %100 Müşteri Memnuniyeti Adı Altında Yapmaktayız. Müşterimizin Memnun Olmadığı Işten Kazanacağımız Parayı Da Kesinlikle Hak Görmemekteyiz.

Kurumsal

KaleVinç hizmet vermeye devam ediyor. Ege’nin ihtiyaci olan vinç hizmetlerinde müşteri memnuniyetini ön planda tutup, maddiyati düşünmeyen firmamız bu vizyonla hizmet vermeye devam etmektedir. Hizmetlerimiz kesintisiz devam ediyor. 7 gün 24 saat bayram tatil demeden müşterilerimizin yanındayız..

İletişim Bilgileri

KALE VİNÇ!
Ankara Caddesi No:99 Kapı No:A1
Bayraklı İzmir

Bizi Takip Edin

WHATSAPP HEMEN ARA!